PRIJAVA ZA UTRKU


 

Slavonska trka - Glazbeno-trkački doživljaj!


Sigurno se pitate kakve veze ima trčanje s glazbom? Osim što im je kadenca zajednička, trčanje i glazba vole se oduvijek!

Kako bismo taj spoj pokazali, spojili smo najveći glazbeni festival koji okupljanja najveća imena hrvatske glazbene scene i šire, Slavonija festival CMC 200 i utrku Slavonska Trka 2018. koja okuplja veliki broj rekreativnih trkača željnih dobre zabave kao i najbolje hrvatske atletičare.

Slavonska trka je noćna utrka na 5 i 10km. Start i cilj je jedinstvena brodska Tvrđava, spomenik nulte kategorije, u kojoj se ujedno i održava ovogodišnji Slavonija festival CMC 200. Dan prije Slavonija festivala, očekuje vas Rock Maraton festival koji vam donosi rockerski štimung kao zagrijavanje za glavni event.

Stazu Slavonske trke čini krug od 5km kroz centar Slavonskog Broda što znači da trkači na 10km rade dva kruga. Uz samu stazu čekaju vas bogate okreijepne stanice ali i navijači i glazbenici slavonsko-brodske glazbene scene.

Trkačice i trkače očekuje bogati startni paket kao i tombola s bogatim nagradama za najsretnije. Sprema se još mnoštvo zanimljivosti ali neka za sada ostanu iznenađenje. Pratite nas putem facebook stranice Slavonska trka za više informacija.

Startnina za utrku:

Pretprijave do 04.06.2018.

Cijena startnine: 5km – 80kn

                           10km – 100kn

Redovne prijave od 05.06 – 10.08.2018

Cijena startnine: 5km – 100kn

                          10km – 120kn

Datum i vrijeme utrke: 25.08.2018 u 19 sati.

Start za obje kategorije je u 19 sati.

Start i cilj: Brodska Tvrđava, Slavonski Brod

Discipline: 5 i 10 km

Nagrade: Pehari i novčane nagrade za troje prvoplasiranih u muškoj i ženskoj konkurenciji i finišerske medalje za sve koji završe, u obje discipline. Bogate nagrade naših sponzora za sve natjecatelje, a nagrađujemo I najstarijeg i najmlađeg natjecatelja.

Startnina uključuje (5km i 10km):

  • Finišerska medalja za sve natjecatelje

  • Pamučnu majicu za festivale

  • Elektronsko mjerenje vremena (čip)

  • Okrepa na stazi i cilju

  • Troškovi organizacije

  • Obrok i piće nakon utrke

Ostale važne informacije:

-> Uspomenu na Slavonsku trku ostaviti će vam i pivska krigla koju možete osigurati u svom startnom paketu za svega 35kn (0,3dl) ili 45kn (0,5dl). S njom možete uživati na Slavonija festival CMC 200 ispijajući najdraže trkačko osvježenje.

-> Startne pakete možete pokupiti prije Rock Maratona u petak, 24.08.2018 od 18-21h na brodskom Korzu ili na sam dan utrke, 25.08. startne pakete ćete moći pokupiti u brodskoj Tvrđavi od 14-17h.

Organizatori:

Grad Slavonski Brod, Turistička zajednica grada Slavonskog Broda i Udruga Kultura tijela

Kontakt:

slavonskatrka@sb-run.com, 0989747660 - Tomislav Marinović

Vidimo se,
Od jednog trkačkog , drugom !

Rb. Ime i Prezime Država Grad Klub Dionica
1 Alan Biro Croatia (Hrvatska) Osijek SRK Žuti Šešir 10 Km
2 Alen Mušija Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind. 10 Km
3 Alena Stanić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod SATSB 10 Km
4 Amila Spahić Bosnia and Herzegovina Kakanj Ind 10 Km
5 Amna Goga Bosnia and Herzegovina Kakanj Ind 10 Km
6 Ana Jelić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony akademija trčanja Sl. Brod 10 Km
7 Ana Alar - Vuković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija Trčanja Slavonski Brod 10 Km
8 Ana Sakoman Croatia (Hrvatska) Zagreb Trčaona 5 Km
9 Ana Azenić Croatia (Hrvatska) Osijek IND 10 Km
10 Ana Lovrin Croatia (Hrvatska) Rijeka Trcaona 5 Km
11 Anamaria Savic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja SB 5 Km
12 Anamaria Radan Croatia (Hrvatska) Zagreb Trcaona 5 Km
13 Angel Milišić-Zečević Croatia (Hrvatska) Belišće SRK Baraber 10 Km
14 Angel Milišić-Zečević Croatia (Hrvatska) Belišće SRK Baraber 10 Km
15 Anita Vodopija Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
16 Anita Letica Croatia (Hrvatska) Zagreb Adidas Runners 10 Km
17 Anja Ravlić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Slavonski Brod 10 Km
18 Ankica Pavlović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 5 Km
19 Antoneta Gudelj Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 5 Km
20 Antonija Martić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja 10 Km
21 Antonija Čretni Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Škola trčanja Slavonski Brod 5 Km
22 Antonija Predmerski Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod SATSB 10 Km
23 Antonio Đurčević Croatia (Hrvatska) Požega Ak Žumberak, Sošice 5 Km
24 Antonio Olujević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 5 Km
25 ANTONIO ARBANAS Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod SAUCONY AKADEMIJA TRČANJA SLAVONSKI BROD 10 Km
26 Antonio Olujević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 5 Km
27 Đeni Joo Croatia (Hrvatska) Zagreb Trcaona 5 Km
28 Željka Vuković Arat Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony 10 Km
29 Željko Matičević Croatia (Hrvatska) SB SATSB 10 Km
30 Željko Tadić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 10 Km
31 Barbara Birtic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Akademija saucony 10 Km
32 Biljana Kumer Croatia (Hrvatska) Osijek 5 Km
33 Biljana Karan Bosnia and Herzegovina Kostajnica Individual 5 Km
34 Blaž Anđelić Croatia (Hrvatska) Cres 10 Km
35 Blazenka Majic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Skola trcanja 10 Km
36 Božana Simić Bosnia and Herzegovina Doboj IND 10 Km
37 Boris Predmerski Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod SATSB 10 Km
38 Boris Miočić Croatia (Hrvatska) Rijeka Individualac 5 Km
39 Borislav Savic Bosnia and Herzegovina Banja Luka 10 Km
40 Borislav Savic Bosnia and Herzegovina Banja Luka 10 Km
41 Dalibor Jovicic Bosnia and Herzegovina Bosanski Brod AK Jovicic 10 Km
42 Dalibor Jovičić Bosnia and Herzegovina Bosanski Brod Ak Jovičić 5 Km
43 Damir Matić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind 10 Km
44 Daniela Djaković Croatia (Hrvatska) slavonski brod Saucony akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
45 Danijela Dragovan Croatia (Hrvatska) Zagreb Adidas runners Zagre 10 Km
46 Dario Arbanas Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Crna mraka 10 Km
47 Darko Kljajić Croatia (Hrvatska) Beravci Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 5 Km
48 Davor Kokić Bosnia and Herzegovina Brod Maraton team Brod 5 Km
49 Denis Namjestnik Croatia (Hrvatska) Đakovo 10 Km
50 Dijana Rac Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
51 Dinko Zima Croatia (Hrvatska) Požega Ak Požega 10 Km
52 Dinko Magazin Croatia (Hrvatska) Zagreb 5 Km
53 Domagoj Vucic Croatia (Hrvatska) Vinkovci 10 Km
54 Domagoj Bilić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 5 Km
55 Dominik Grubišić Croatia (Hrvatska) Zagreb 10 Km
56 Dragan Šipka Bosnia and Herzegovina Kostajnica Individual 10 Km
57 Drago Milić Croatia (Hrvatska) Slavonski brod TK - Brace 10 Km
58 Duško Makivic Bosnia and Herzegovina Derventa KK"Kima" 10 Km
59 Edita Alar Croatia (Hrvatska) Sibinj Saucony Škola trčanja Slavonski Brod 10 Km
60 Elvira Stanić Grgurević Croatia (Hrvatska) Zagreb IND 10 Km
61 Ena Alar Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Škola trčanja Slavonski Brod 10 Km
62 Esmir Ramić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod ind 5 Km
63 Fabijan Kapular Croatia (Hrvatska) Stari Jankovci sam svoj majstor 10 Km
64 Filip Dasović Croatia (Hrvatska) Zagreb Trčaona 10 Km
65 Goran Vučković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod IND 10 Km
66 Goran Ćuk Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja 10 Km
67 Hrvoje Krpan Croatia (Hrvatska) Zagreb 10 Km
68 Igor Lovrić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony skola trcanja 10 Km
69 Igor Noper Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 10 Km
70 Igor Karšaj Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 5 Km
71 Ines Jozić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony akademija trčanja 10 Km
72 Irena Jerković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
73 Iva Majić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
74 Ivana TUNJIĆ Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Saucony škola trčanja SB 5 Km
75 Ivana Radošic Croatia (Hrvatska) Dugo Selo AK Martin Dugo Selo 5 Km
76 Ivana Žgela Croatia (Hrvatska) Đakovo 5 Km
77 Ivana Murat Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Akademija trcanja SB 10 Km
78 Ivana Azapović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Škola trčanja SB 5 Km
79 Izabela Hrkac Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Akademija trčanja Saucony 10 Km
80 Jadranka Šimić Croatia (Hrvatska) Slav. Brod Akademija trčanja Slav. Brod 10 Km
81 Jana Grković Serbia Subotica 5 Km
82 Jasenko Magazin Croatia (Hrvatska) Zagreb individualac 10 Km
83 Jasna Mutić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja 5 Km
84 Jasna Vrbanić Croatia (Hrvatska) Hercegovac - 10 Km
85 Jelena Manzin Istvanovic Croatia (Hrvatska) Zagreb Trcaona 5 Km
86 Jelena Šakić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 5 Km
87 Josip Ivanković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja Saucony Slavonski Brod 10 Km
88 Josip Jelić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod ind 10 Km
89 Josipa Zorić Croatia (Hrvatska) Donji Andrijevci 10 Km
90 Juraj Holec Croatia (Hrvatska) Jugovo Polje Ind 10 Km
91 Jurica Dugeč Bosnia and Herzegovina Brčko AK Marathon 10 Km
92 Karmela Stipanetić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja SB 10 Km
93 Karmela Tunjić Croatia (Hrvatska) Zagreb Trčaona 5 Km
94 Katarina Tomas Lipec Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Slavonski Brod 10 Km
95 Katarina Bekavac Croatia (Hrvatska) Zagreb Trčaona 10 Km
96 Krešimir Sočković Croatia (Hrvatska) Zagreb Furious 10 Km
97 Krešimir Jurasović Croatia (Hrvatska) Zagreb Trčaona 5 Km
98 Krešimir Gabaldo Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 5 Km
99 Krešimir Valentić Croatia (Hrvatska) Češljakovci Ind 10 Km
100 Krešimir Galić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Slavonski Brod 10 Km
101 Kristina Princip Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
102 Kristina Šakić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod SATSB 10 Km
103 Kruno Vukušić Croatia (Hrvatska) Zagreb Triatlon klub Swibir Zagreb 10 Km
104 Krunoslav Magazin Croatia (Hrvatska) Zagreb 5 Km
105 Ljubica Mendelski Bogdan Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trcanja Slavonski Brid 10 Km
106 Luka Martinović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod IND 5 Km
107 Magdalena Polaček Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 5 Km
108 Maja Sedmak Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Forca 5 Km
109 Manuel Čarđić Croatia (Hrvatska) Požega Ind 10 Km
110 Manuela Tomljenović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
111 Mariela Markovinović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Trčaona 5 Km
112 Marijana Ruskaj Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
113 Marijana Jelenc Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony akademija trčanja Slav.Brod 10 Km
114 Marijana Kurtović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 5 Km
115 Marijo Stanić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod SATSB 10 Km
116 Marina Nenadović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK Swibir 10 Km
117 Marina Dasović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Skola trcanja 5 Km
118 Marina Semialjac Croatia (Hrvatska) Beli Manastir 5 Km
119 Mario Kladarić Croatia (Hrvatska) Đakovo Đakovo trči 10 Km
120 Marko Ruskaj Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
121 Marko Bićanić Croatia (Hrvatska) Staro Topolje Ultramaraton klub Mazator 10 Km
122 Marko Šikić Croatia (Hrvatska) Ivankovo Ind 5 Km
123 Marta Tadić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja 5 Km
124 Martina Kekez Croatia (Hrvatska) Sl.brod Saucony Akademija trcanja 10 Km
125 Martina Bošnjaković Croatia (Hrvatska) Đakovo 5 Km
126 Martina Baltić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
127 Martina Marinković Croatia (Hrvatska) Zagreb TRČAONA 5 Km
128 Mateja Marinić Croatia (Hrvatska) Zagreb Trčaona 10 Km
129 Matko Bednjanec Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
130 Mato Jozak Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Slavonski Brod 10 Km
131 Melita Gabaldo Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 5 Km
132 Mihaela Markovinović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Trcaona 5 Km
133 Milada Rabihić Croatia (Hrvatska) Zagreb Trčaona klub trčanja 10 Km
134 Mirela Alfeldi Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony akademija trčanja Slav .Brod 10 Km
135 Mirjana Hemar Miljenović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 5 Km
136 Mirna Vovk Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
137 Mirna Mikić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja 10 Km
138 Miroslav Majdančić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
139 Mlađen Samardžić Bosnia and Herzegovina Brčko Ak Marathon Brčko 5 Km
140 Mladen Rukavina Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod x 10 Km
141 Monika Bogović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
142 Nada Vardić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 5 Km
143 Natalija Mrzljak Vučinić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja 10 Km
144 Natalija Potocki Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Škola trčanja Slavonski Brod 10 Km
145 Nenad Grković Serbia Subotica ARK TRON 10 Km
146 Neven Lončarek Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Perpetuum mobile 10 Km
147 Nikola Vuksanović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac 10 Km
148 Nikolina Terzić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
149 Nives Kovčalija Lovrić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony skola trcanja 10 Km
150 Ognjen Vasiljevic Croatia (Hrvatska) Jarun Ind 10 Km
151 Orjen Vasiljevic Croatia (Hrvatska) Zagreb Ind 10 Km
152 PETAR FABIJANIĆ Croatia (Hrvatska) PULA 5 Km
153 Petra Moštak Croatia (Hrvatska) Zagreb adidas runners Zagreb 5 Km
154 Ratko Marjanovic Bosnia and Herzegovina Derventa KK"Kima" 10 Km
155 Robert Poljanac Croatia (Hrvatska) Virovitica Ind 5 Km
156 Ronalda Kovačević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja 5 Km
157 Saša Bajić Croatia (Hrvatska) Zagreb 5 Km
158 Sandra Kimovec Croatia (Hrvatska) Zagreb Trcaona 10 Km
159 Sanja Šemuga Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind 10 Km
160 Sanja Perić Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Vrbovec 10 Km
161 Sanja Matić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Sl.Brod 5 Km
162 Slavica Gostimirović Bosnia and Herzegovina Doboj 5 Km
163 Sunčica Babic Croatia (Hrvatska) Zagreb Omega 5 Km
164 Svjetlana Dudrak Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja 10 Km
165 Tamara Sabljak Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
166 Tanja Štević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja 5 Km
167 Tanja Birer Novoselovic Croatia (Hrvatska) Sl.Brod Saucony akademija trcanja 10 Km
168 Tena Sokolović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Škola trčanja 10 Km
169 Tihomir Kovačić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind 10 Km
170 Tomislav Marinović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Satsb 5 Km
171 Tomislav Katinić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony ATSB 10 Km
172 Tomislav Taraba Croatia (Hrvatska) Dugo Selo Trčaona 10 Km
173 Tomislav Didović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 10 Km
174 Tomislava Katavić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
175 Valentina Hrandek Croatia (Hrvatska) Križevci 10 Km
176 Vanja Romanić Bosnia and Herzegovina Brčko AK Marathon 5 Km
177 Vedran Dulj Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
178 Vedran Horvat Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Karate Klub Slavonski Brod 5 Km
179 Veselko Kurtović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja 10 Km
180 Vesna Došlić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
181 Vlatka Lovrenc-Poljanac Croatia (Hrvatska) Virovitica Ind 10 Km
182 Zlatko Matanović Bosnia and Herzegovina Brčko AK Marathon Brčko 10 Km
183 Zoran Miškić Bosnia and Herzegovina Brod Maraton Team Brod 5 Km
184 Zoran Kovačević Croatia (Hrvatska) Zagreb Individualno 10 Km
185 ZORAN KOVAČEVIĆ Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Individualac 5 Km
186 Zrinoslav Alilović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
187 ZVJEZDANA MATIJEVIĆ Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD SAUCONY ŠKOLA TRČANJA SB 5 Km