PRIJAVA ZA UTRKU


Slavonska trka - Glazbeno-trkački doživljaj!

STARTNE LISTE

Sigurno se pitate kakve veze ima trčanje s glazbom? Osim što im je kadenca zajednička, trčanje i glazba vole se oduvijek!

Kako bismo taj spoj pokazali, spojili smo najveći glazbeni festival koji okupljanja najveća imena hrvatske glazbene scene i šire, Slavonija festival CMC 200 i utrku Slavonska Trka 2018. koja okuplja veliki broj rekreativnih trkača željnih dobre zabave kao i najbolje hrvatske atletičare.

Slavonska trka je noćna utrka na 5 i 10km. Start i cilj je jedinstvena brodska Tvrđava, spomenik nulte kategorije, u kojoj se ujedno i održava ovogodišnji Slavonija festival CMC 200. Dan prije Slavonija festivala, očekuje vas Rock Maraton festival koji vam donosi rockerski štimung kao zagrijavanje za glavni event.

Stazu Slavonske trke čini krug od 5km kroz centar Slavonskog Broda što znači da trkači na 10km rade dva kruga. Uz samu stazu čeka vas bogata okrijepna stanica ali i navijači i glazbenici slavonsko-brodske glazbene scene.

Trkačice i trkače očekuje bogati startni paket kao i tombola s bogatim nagradama za najsretnije. Sprema se još mnoštvo zanimljivosti ali neka za sada ostanu iznenađenje. Pratite nas putem facebook stranice Slavonska trka za više informacija.

Startnina za utrku:

 Pretprijave do 04.06.2018.

Cijena startnine: 5km – 80kn

                           10km – 100kn

Redovne prijave od 05.06 – 10.08.2018

Cijena startnine: 5km – 100kn

                          10km – 120kn

Datum i vrijeme utrke: 25.08.2018 u 19 sati.

Start za obje kategorije je u 19 sati.

Start i cilj: Brodska Tvrđava, Slavonski Brod

Discipline: 5 i 10 km

Nagrade: Pehari i novčane nagrade za troje prvoplasiranih u muškoj i ženskoj konkurenciji i finišerske medalje za sve, u obje discipline. Bogate nagrade naših sponzora za sve natjecatelje, a nagrađujemo I najstarijeg i najmlađeg natjecatelja.

Startnina uključuje (5km i 10km):

  • Finišerska medalja za sve natjecatelje

  • Pamučnu majicu za festivale

  • Elektronsko mjerenje vremena (čip)

  • Okrepa na stazi i cilju

  • Troškovi organizacije

  • Obrok i piće nakon utrke

Ostale važne informacije:

-> Uspomenu na Slavonsku trku ostaviti će vam i pivska krigla koju možete osigurati u svom startnom paketu za svega 35kn (0,3dl) ili 45kn (0,5dl). S njom možete uživati na Slavonija festival CMC 200 ispijajući najdraže trkačko osvježenje.

-> Startne pakete možete pokupiti prije Rock Maratona u petak, 24.08.2018 od 18-21h u Supernova City Colosseumu (Josipa Rimca 7) ili na sam dan utrke, 25.08. startne pakete ćete moći pokupiti u brodskoj Tvrđavi od 14-17h.

Organizatori:

Grad Slavonski Brod, Turistička zajednica grada Slavonskog Broda i Udruga Kultura tijela

Kontakt:

slavonskatrka@sb-run.com, 0989747660 - Tomislav Marinović

Vidimo se,
Od jednog trkačkog , drugom !

Rb. Ime i Prezime Država Grad Klub Dionica Status
1 Alan Biro Croatia (Hrvatska) Osijek SRK Žuti Šešir 10 Km
Nije plaćeno
2 Aleksandar Buranji Croatia (Hrvatska) Požega Individualac 10 Km
Plaćeno
3 Alen Mušija Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind. 10 Km
Plaćeno
4 Alena Stanić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod SATSB 10 Km
Plaćeno
5 Amila Spahić Bosnia and Herzegovina Kakanj Ind 10 Km
Nije plaćeno
6 Amna Goga Bosnia and Herzegovina Kakanj Ind 10 Km
Nije plaćeno
7 Ana Jelić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony akademija trčanja Sl. Brod 10 Km
Plaćeno
8 Ana Alar - Vuković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija Trčanja Slavonski Brod 5 Km
Plaćeno
9 Ana Sakoman Croatia (Hrvatska) Zagreb Trčaona 5 Km
Plaćeno
10 Ana Azenić Croatia (Hrvatska) Osijek IND 10 Km
Plaćeno
11 Ana Lovrin Croatia (Hrvatska) Rijeka Trcaona 5 Km
Plaćeno
12 Ana Elkaz Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Akademija trcanja Slavonski Brod 10 Km
Plaćeno
13 Ana Glavas Croatia (Hrvatska) Nova Gradiska 10 Km
Nije plaćeno
14 Ana Kolovrat Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 5 Km
Plaćeno
15 Anamaria Savic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja SB 5 Km
Nije plaćeno
16 Anamaria Radan Croatia (Hrvatska) Zagreb Trcaona 5 Km
Plaćeno
17 Angel Milišić-Zečević Croatia (Hrvatska) Belišće SRK Baraber 10 Km
Nije plaćeno
18 Anita Vodopija Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 5 Km
Plaćeno
19 Anita Letica Croatia (Hrvatska) Zagreb Adidas Runners 10 Km
Plaćeno
20 Anja Ravlić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Slavonski Brod 5 Km
Nije plaćeno
21 Ankica Pavlović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 5 Km
Plaćeno
22 Ante Živković Croatia (Hrvatska) Metković AK Dubrovnik 5 Km
Plaćeno
23 Antea Britvić Croatia (Hrvatska) Zagreb HPB SPORT 5 Km
Plaćeno
24 Antoneta Gudelj Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 5 Km
Nije plaćeno
25 Antonija Martić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja 10 Km
Plaćeno
26 Antonija Čretni Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Škola trčanja Slavonski Brod 5 Km
Plaćeno
27 Antonija Predmerski Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod SATSB 5 Km
Plaćeno
28 Antonio Đurčević Croatia (Hrvatska) Požega Ak Žumberak, Sošice 5 Km
Nije plaćeno
29 Antonio Olujević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 5 Km
Plaćeno
30 ANTONIO ARBANAS Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod SAUCONY AKADEMIJA TRČANJA SLAVONSKI BROD 10 Km
Nije plaćeno
31 Antonio Olujević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 5 Km
Nije plaćeno
32 Đeni Joo Croatia (Hrvatska) Zagreb Trcaona 5 Km
Plaćeno
33 Đurđa Ferić-Oroz Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Škola trčanja 5 Km
Nije plaćeno
34 Željka Vuković Arar Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony 10 Km
Plaćeno
35 Željko Matičević Croatia (Hrvatska) SB SATSB 10 Km
Plaćeno
36 Željko Tadić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 10 Km
Plaćeno
37 Barbara Birtic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Akademija saucony 10 Km
Plaćeno
38 Biljana Kumer Croatia (Hrvatska) Osijek 5 Km
Nije plaćeno
39 Biljana Karan Bosnia and Herzegovina Kostajnica Individual 5 Km
Nije plaćeno
40 Blaž Anđelić Croatia (Hrvatska) Cres 10 Km
Nije plaćeno
41 Blazenka Majic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Skola trcanja 10 Km
Plaćeno
42 Božana Simić Bosnia and Herzegovina Doboj Rekreativni trkački klub Doboj 10 Km
Nije plaćeno
43 Božana Simić Bosnia and Herzegovina Doboj IND 10 Km
Nije plaćeno
44 Boris Predmerski Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod SATSB 10 Km
Plaćeno
45 Boris Miočić Croatia (Hrvatska) Rijeka Individualac 5 Km
Plaćeno
46 Borislav Savic Bosnia and Herzegovina Banja Luka 10 Km
Nije plaćeno
47 Brankica Škarica Croatia (Hrvatska) Kutina Faxtel team Kutina 5 Km
Plaćeno
48 Branko Tokić Croatia (Hrvatska) Zagreb HPB SPORT 10 Km
Plaćeno
49 Dalibor Jovicic Bosnia and Herzegovina Bosanski Brod AK Jovicic 10 Km
Nije plaćeno
50 Dalibor Jovičić Bosnia and Herzegovina Bosanski Brod Ak Jovičić 5 Km
Nije plaćeno
51 Dalibor Vujić Croatia (Hrvatska) Osijek Ind 10 Km
Plaćeno
52 Damir Matić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind 10 Km
Plaćeno
53 Daniela Djaković Croatia (Hrvatska) slavonski brod Saucony akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
Nije plaćeno
54 Danijel Lučić Croatia (Hrvatska) Đakovo 5 Km
Plaćeno
55 Danijel Jurić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Power Body 5 Km
Plaćeno
56 Danijela Dragovan Croatia (Hrvatska) Zagreb Adidas runners Zagre 10 Km
Plaćeno
57 Dario Arbanas Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Crna mraka 10 Km
Plaćeno
58 Dario Veselinovic Bosnia and Herzegovina Brod Running Team Brod 5 Km
Plaćeno
59 Darko Kljajić Croatia (Hrvatska) Beravci Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 5 Km
Plaćeno
60 Davor Kokić Bosnia and Herzegovina Brod Maraton team Brod 5 Km
Plaćeno
61 Dejan Radanac Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod AK Sljeme 10 Km
Plaćeno
62 Denis Namjestnik Croatia (Hrvatska) Đakovo 10 Km
Nije plaćeno
63 Dijana Rac Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
Plaćeno
64 Dinko Zima Croatia (Hrvatska) Požega Ak Požega 10 Km
Nije plaćeno
65 Dinko Magazin Croatia (Hrvatska) Zagreb 5 Km
Plaćeno
66 Djordje Ceric Bosnia and Herzegovina BROD Maraton team Brod 5 Km
Plaćeno
67 Domagoj Vucic Croatia (Hrvatska) Vinkovci 10 Km
Nije plaćeno
68 Domagoj Bilić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 5 Km
Plaćeno
69 Dominik Grubišić Croatia (Hrvatska) Zagreb 10 Km
Nije plaćeno
70 Draženka Vidaković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja 5 Km
Plaćeno
71 Dragan Šipka Bosnia and Herzegovina Kostajnica Individual 10 Km
Nije plaćeno
72 Drago Milić Croatia (Hrvatska) Slavonski brod TK - Brace 10 Km
Plaćeno
73 Duško Makivic Bosnia and Herzegovina Derventa KK"Kima" 10 Km
Plaćeno
74 Dubravka Ergović Novotny Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony skola trčanja Slavonski Brod 10 Km
Plaćeno
75 Edita Alar Croatia (Hrvatska) Sibinj Saucony Škola trčanja Slavonski Brod 10 Km
Plaćeno
76 Edo Baksa Croatia (Hrvatska) Kutina Faxtel Team Kutina 5 Km
Plaćeno
77 Ela Mandarić Croatia (Hrvatska) Strizivojna 5 Km
Plaćeno
78 Elvira Stanić Grgurević Croatia (Hrvatska) Zagreb IND 10 Km
Nije plaćeno
79 Ena Alar Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Škola trčanja Slavonski Brod 10 Km
Nije plaćeno
80 Ena Jurčić Croatia (Hrvatska) Osijek Ind 10 Km
Plaćeno
81 Esmir Ramić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod ind 5 Km
Plaćeno
82 Fabijan Kapular Croatia (Hrvatska) Stari Jankovci sam svoj majstor 10 Km
Plaćeno
83 Filip Dasović Croatia (Hrvatska) Zagreb Trčaona 10 Km
Plaćeno
84 Fran Jelić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Sl Brod 5 Km
Plaćeno
85 Gabrijela Prša Croatia (Hrvatska) Đakovo HPB SPORT 5 Km
Plaćeno
86 Goran Vučković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod IND 10 Km
Nije plaćeno
87 Goran Ćuk Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja 10 Km
Plaćeno
88 Goran Šojat Croatia (Hrvatska) Zagreb HPB SPORT 5 Km
Plaćeno
89 Helena Gleđa Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Dubrovnik 5 Km
Plaćeno
90 Hrvoje Krpan Croatia (Hrvatska) Zagreb 10 Km
Plaćeno
91 Hrvoje Leko Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 5 Km
Plaćeno
92 Hrvoje Nikšić Croatia (Hrvatska) Zagreb HPB SPORT 5 Km
Plaćeno
93 Igor Lovrić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony skola trcanja 10 Km
Nije plaćeno
94 Igor Noper Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 10 Km
Nije plaćeno
95 Igor Karšaj Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 5 Km
Plaćeno
96 IGOR NUŽDA Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD BRACE 10 Km
Plaćeno
97 Igor Šofić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja Saucony 10 Km
Plaćeno
98 Igor Letica Croatia (Hrvatska) Zagreb Adidas Runners, Zagreb 5 Km
Plaćeno
99 Igor Jona Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 5 Km
Plaćeno
100 ILIJA MAJIĆ Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD ŠKOLA TRČANJA 10 Km
Plaćeno
101 Ines Jozić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony akademija trčanja 10 Km
Plaćeno
102 Ines Samardžić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Škola Trčanja SB 5 Km
Nije plaćeno
103 Irena Jerković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony akademija trčanja Slavonski Brod 5 Km
Plaćeno
104 Iris Bogić Croatia (Hrvatska) Zagreb HPB SPORT 10 Km
Plaćeno
105 Iva Majić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
Plaćeno
106 Iva Erceg Šabić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 5 Km
Plaćeno
107 Iva Oršanić Croatia (Hrvatska) Zagreb HPB SPORT 5 Km
Plaćeno
108 Ivan Pervan Croatia (Hrvatska) Osijek TK Tri-Tim 10 Km
Plaćeno
109 Ivan Cindrić Croatia (Hrvatska) Vrbova Individualac 5 Km
Plaćeno
110 Ivan Vinarić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualno 10 Km
Plaćeno
111 Ivan Tomljanović Serbia Pančevo 10 Km
Plaćeno
112 Ivana TUNJIĆ Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Saucony škola trčanja SB 5 Km
Plaćeno
113 Ivana Radošic Croatia (Hrvatska) Dugo Selo AK Martin Dugo Selo 5 Km
Nije plaćeno
114 Ivana Žgela Croatia (Hrvatska) Đakovo 5 Km
Plaćeno
115 Ivana Murat Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Akademija trcanja SB 5 Km
Plaćeno
116 Ivana Azapović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Škola trčanja SB 5 Km
Plaćeno
117 Ivana Juričić Boić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod SATSB 10 Km
Plaćeno
118 Ivana Grško Šimić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
Plaćeno
119 Ivanka Matanovic Croatia (Hrvatska) Zagreb Trcaona 10 Km
Plaćeno
120 Ivica Blažević Croatia (Hrvatska) Garčin Individualac 10 Km
Plaćeno
121 Ivica Ljubić Croatia (Hrvatska) Đakovo Đakovo trči 10 Km
Plaćeno
122 Izabela Hrkac Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Akademija trčanja Saucony 10 Km
Plaćeno
123 Jadranka Šimić Croatia (Hrvatska) Slav. Brod Akademija trčanja Slav. Brod 5 Km
Plaćeno
124 Jadranka Knežević Croatia (Hrvatska) Zagreb Adidas Runners Zagreb 10 Km
Plaćeno
125 Jana Grković Serbia Subotica 5 Km
Plaćeno
126 Jasenko Magazin Croatia (Hrvatska) Zagreb individualac 10 Km
Plaćeno
127 Jasna Mutić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja 5 Km
Plaćeno
128 Jasna Vrbanić Croatia (Hrvatska) Hercegovac - 10 Km
Nije plaćeno
129 Jelena Manzin Istvanovic Croatia (Hrvatska) Zagreb Trcaona 5 Km
Plaćeno
130 Jelena Šakić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 5 Km
Plaćeno
131 Jelena Jambrešić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod AK Marsonia 5 Km
Plaćeno
132 Jelena Šofić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja Saucony 10 Km
Plaćeno
133 Josip Ivanković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja Saucony Slavonski Brod 5 Km
Plaćeno
134 Josip Jelić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod ind 10 Km
Plaćeno
135 Josip Bogović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Power Body 10 Km
Plaćeno
136 Josip Marelja Croatia (Hrvatska) Virje 10 Km
Nije plaćeno
137 Josip Vuković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Akademija trčanja Slavonski Brod 5 Km
Plaćeno
138 Josip Barišić Croatia (Hrvatska) Zagreb 5 Km
Nije plaćeno
139 Josipa Zorić Croatia (Hrvatska) Donji Andrijevci 5 Km
Plaćeno
140 Julijana Šimić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja SB 10 Km
Plaćeno
141 Juraj Holec Croatia (Hrvatska) Jugovo Polje Ind 10 Km
Plaćeno
142 Jurica Dugeč Bosnia and Herzegovina Brčko AK Marathon 10 Km
Plaćeno
143 Karmela Tunjić Croatia (Hrvatska) Zagreb Trčaona 5 Km
Nije plaćeno
144 Karmela Stipanetic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trcanja SB 10 Km
Plaćeno
145 Karolina Kovač Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 5 Km
Plaćeno
146 Katarina Tomas Lipec Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Slavonski Brod 5 Km
Plaćeno
147 Katarina Bekavac Croatia (Hrvatska) Zagreb Trčaona 10 Km
Plaćeno
148 Klara Baksa Croatia (Hrvatska) Kutina Faxtel Team Kutina 5 Km
Plaćeno
149 Krešimir Sočković Croatia (Hrvatska) Zagreb Furious 10 Km
Nije plaćeno
150 Krešimir Jurasović Croatia (Hrvatska) Zagreb Trčaona 10 Km
Plaćeno
151 Krešimir Gabaldo Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 5 Km
Plaćeno
152 Krešimir Valentić Croatia (Hrvatska) Češljakovci Ind 10 Km
Nije plaćeno
153 Krešimir Galić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Slavonski Brod 10 Km
Plaćeno
154 Krešimir Vukelić Croatia (Hrvatska) Zagreb IND 10 Km
Plaćeno
155 Krešimir Lala Croatia (Hrvatska) Zagreb HPB SPORT 5 Km
Plaćeno
156 Kristina Princip Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
Plaćeno
157 Kristina Šakić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod SATSB 10 Km
Plaćeno
158 Kristina Agatić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 5 Km
Plaćeno
159 Kristina Brainovic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Bubba Gump 5 Km
Plaćeno
160 Kruno Vukušić Croatia (Hrvatska) Zagreb Triatlon klub SWIBIR 10 Km
Plaćeno
161 Krunoslav Magazin Croatia (Hrvatska) Zagreb 5 Km
Plaćeno
162 Lana Vodopija Croatia (Hrvatska) Zagreb Adidas runners Zagreb 5 Km
Nije plaćeno
163 Lana Kovačević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 5 Km
Plaćeno
164 Ljubica Mendelski Bogdan Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trcanja Slavonski Brid 5 Km
Plaćeno
165 Luka Martinović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod IND 5 Km
Nije plaćeno
166 Magdalena Polaček Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 5 Km
Plaćeno
167 Maja Sedmak Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Forca 5 Km
Nije plaćeno
168 Maja Prahin Hotko Croatia (Hrvatska) Zaprešić AK Zaprešić 5 Km
Plaćeno
169 Manda Madžarević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony skola trcanja 5 Km
Plaćeno
170 Manuel Čarđić Croatia (Hrvatska) Požega Ind 10 Km
Nije plaćeno
171 Manuela Tomljenović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
Plaćeno
172 Manuela Žalac Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 5 Km
Plaćeno
173 Mariela Markovinović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Trčaona 5 Km
Nije plaćeno
174 Marija Mirković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 10 Km
Plaćeno
175 Marija Štefanek Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod HPB sport 5 Km
Plaćeno
176 Marija Išasegi Croatia (Hrvatska) Đakovo HPB SPORT 10 Km
Plaćeno
177 Marijan Šabić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Brace 10 Km
Plaćeno
178 Marijana Ruskaj Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
Plaćeno
179 Marijana Jelenc Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony akademija trčanja Slav.Brod 10 Km
Plaćeno
180 Marijana Kurtović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 5 Km
Plaćeno
181 Marijana Klišanin Croatia (Hrvatska) Zagreb HPB SPORT 10 Km
Plaćeno
182 Marijo Stanić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod SATSB 10 Km
Plaćeno
183 Marina Nenadović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK Swibir 10 Km
Plaćeno
184 Marina Dasović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Skola trcanja 5 Km
Plaćeno
185 Marina Semialjac Croatia (Hrvatska) Beli Manastir 5 Km
Plaćeno
186 Marina Marojčić Croatia (Hrvatska) Zagreb IND 10 Km
Plaćeno
187 Mario Kladarić Croatia (Hrvatska) Đakovo Đakovo trči 10 Km
Nije plaćeno
188 Mario Tolič Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 10 Km
Plaćeno
189 Mario Marić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 5 Km
Plaćeno
190 Marko Ruskaj Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
Plaćeno
191 Marko Bićanić Croatia (Hrvatska) Staro Topolje Ultramaraton klub Mazator 10 Km
Plaćeno
192 Marko Šikić Croatia (Hrvatska) Ivankovo Ind 5 Km
Plaćeno
193 Marta Tadić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja 5 Km
Plaćeno
194 Martina Kekez Croatia (Hrvatska) Sl.brod Saucony Akademija trcanja 10 Km
Plaćeno
195 Martina Bošnjaković Croatia (Hrvatska) Đakovo 5 Km
Plaćeno
196 Martina Baltić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
Plaćeno
197 Martina Marinković Croatia (Hrvatska) Zagreb TRČAONA 5 Km
Nije plaćeno
198 Matea Mršić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac 5 Km
Plaćeno
199 Mateja Marinić Croatia (Hrvatska) Zagreb Trčaona 10 Km
Plaćeno
200 Matko Bednjanec Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
Plaćeno
201 Mato Jozak Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Slavonski Brod 10 Km
Plaćeno
202 Melita Gabaldo Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 5 Km
Plaćeno
203 Mihaela Markovinović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Trcaona 5 Km
Plaćeno
204 Milada Rabihić Croatia (Hrvatska) Zagreb Trčaona klub trčanja 10 Km
Nije plaćeno
205 Mirela Alfeldi Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony akademija trčanja Slav .Brod 10 Km
Nije plaćeno
206 Mirjana Hemar Miljenović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Zaprešić 5 Km
Plaćeno
207 Mirko Knežević Croatia (Hrvatska) Zagreb Adidas Runners Zagreb 10 Km
Plaćeno
208 Mirna Vovk Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
Plaćeno
209 Mirna Mikić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja 10 Km
Nije plaćeno
210 MIRNA TOT NUŽDA Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD BRACE 10 Km
Plaćeno
211 Miroslav Majdančić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
Plaćeno
212 Miroslav Mađarac Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod HPB tim 5 Km
Plaćeno
213 Mlađen Samardžić Bosnia and Herzegovina Brčko Ak Marathon Brčko 5 Km
Nije plaćeno
214 Mladen Rukavina Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod x 10 Km
Plaćeno
215 Mladen Grubišić Croatia (Hrvatska) Zagreb Ind 10 Km
Nije plaćeno
216 Monika Bogović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony akademija trčanja Slavonski Brod 5 Km
Nije plaćeno
217 Monika Berić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 5 Km
Nije plaćeno
218 Nada Vardić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 5 Km
Plaćeno
219 Nandino Malešević Bosnia and Herzegovina Brod 10 Km
Plaćeno
220 Natalija Mrzljak Vučinić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja 5 Km
Plaćeno
221 Natalija Potocki Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Škola trčanja Slavonski Brod 10 Km
Plaćeno
222 Natalija Samardžić Croatia (Hrvatska) Vrbovec AK Vrbovec 10 Km
Nije plaćeno
223 Nedeljko Vareškić Croatia (Hrvatska) Zagreb Trčaona 5 Km
Plaćeno
224 Nenad Grković Serbia Subotica ARK TRON 10 Km
Plaćeno
225 Neven Lončarek Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Perpetuum mobile 10 Km
Nije plaćeno
226 Nevena Letica Croatia (Hrvatska) Zagreb HPB SPORT 5 Km
Plaćeno
227 Nijaz Muharemović Bosnia and Herzegovina Lukavac rk 5 Km
Nije plaćeno
228 Nikola Vuksanović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac 10 Km
Plaćeno
229 Nikolina Terzić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
Plaćeno
230 Nikolina Stanić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
Plaćeno
231 Nives Kovčalija Lovrić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony skola trcanja 10 Km
Nije plaćeno
232 Ognjen Vasiljevic Croatia (Hrvatska) Jarun Ind 10 Km
Nije plaćeno
233 Orjen Vasiljevic Croatia (Hrvatska) Zagreb Ind 10 Km
Plaćeno
234 Perica Brainovic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Bubba Gump 5 Km
Plaćeno
235 PETAR FABIJANIĆ Croatia (Hrvatska) PULA 5 Km
Nije plaćeno
236 Petra Moštak Croatia (Hrvatska) Zagreb adidas runners Zagreb 5 Km
Nije plaćeno
237 Predrag Masleša Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Power Body 10 Km
Plaćeno
238 Ratko Marjanovic Bosnia and Herzegovina Derventa KK"Kima" 10 Km
Plaćeno
239 Renata Hrvoić Croatia (Hrvatska) Virovitica Ind 10 Km
Plaćeno
240 Robert Poljanac Croatia (Hrvatska) Virovitica Ind 5 Km
Nije plaćeno
241 Robert Ruhek Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Indvidualac 5 Km
Plaćeno
242 Ronalda Kovačević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja 5 Km
Nije plaćeno
243 Saša Bajić Croatia (Hrvatska) Zagreb 5 Km
Nije plaćeno
244 Sandra Kimovec Croatia (Hrvatska) Zagreb Trcaona 10 Km
Plaćeno
245 Sanja Šemuga Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind 10 Km
Plaćeno
246 Sanja Perić Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Vrbovec 10 Km
Nije plaćeno
247 Sanja Matić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Sl.Brod 5 Km
Plaćeno
248 Sanja Marić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja SB 5 Km
Plaćeno
249 Slaven Presečki Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Forca 5 Km
Nije plaćeno
250 Slaven Dugalić Toffolini Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 5 Km
Plaćeno
251 Slavica Gostimirović Bosnia and Herzegovina Doboj 5 Km
Nije plaćeno
252 Snjezana Blajda Croatia (Hrvatska) Labim 10 Km
Plaćeno
253 Sunčica Babic Croatia (Hrvatska) Zagreb Omega 5 Km
Plaćeno
254 Susanna Šain Croatia (Hrvatska) Zagreb Trčaona 5 Km
Plaćeno
255 Svjetlana Dudrak Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja 10 Km
Plaćeno
256 Tamara Sabljak Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
Nije plaćeno
257 Tanja Štević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja 5 Km
Plaćeno
258 Tanja Birer Novoselovic Croatia (Hrvatska) Sl.Brod Saucony akademija trcanja 10 Km
Plaćeno
259 Tena Sokolović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Škola trčanja 10 Km
Plaćeno
260 Tihomir Kovačić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind 10 Km
Plaćeno
261 Tihomir Abramović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 5 Km
Nije plaćeno
262 Tihomir Kovačević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Škola trčanja Slavonski Brod 10 Km
Plaćeno
263 Tomislav Katinić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony ATSB 10 Km
Plaćeno
264 Tomislav Taraba Croatia (Hrvatska) Dugo Selo Trčaona 10 Km
Plaćeno
265 Tomislav Didović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 10 Km
Plaćeno
266 TOMISLAV BAŠIĆ Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BRD ŽIVOT NA VAGI 5 Km
Plaćeno
267 Tomislav Bakunic Croatia (Hrvatska) Slavonsi Brod Individualac 10 Km
Nije plaćeno
268 Tomislav Filipović Croatia (Hrvatska) Zagreb HPB SPORT 5 Km
Plaćeno
269 Tomislava Katavić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
Plaćeno
270 Toni Ćurić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac 5 Km
Plaćeno
271 Valentina Hrandek Croatia (Hrvatska) Križevci 10 Km
Nije plaćeno
272 Valentina Godrijan Croatia (Hrvatska) Zagreb HPB SPORT 5 Km
Plaćeno
273 Valentino Dodik Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 5 Km
Plaćeno
274 Vanja Romanić Bosnia and Herzegovina Brčko AK Marathon 5 Km
Nije plaćeno
275 Vedran Dulj Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
Plaćeno
276 Vedran Horvat Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Karate Klub Slavonski Brod 5 Km
Plaćeno
277 Vedran Vinakovic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 5 Km
Plaćeno
278 Veselko Kurtović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja 10 Km
Plaćeno
279 Vesna Došlić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 5 Km
Plaćeno
280 Vesna Čavić Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Perpetuum mobile 5 Km
Plaćeno
281 Violeta Hrkač Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja 10 Km
Plaćeno
282 Vitomir Lučić Croatia (Hrvatska) Đakovo IND 10 Km
Plaćeno
283 Vlatka Lovrenc-Poljanac Croatia (Hrvatska) Virovitica Ind 10 Km
Plaćeno
284 Vlatko Prebeg Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 10 Km
Plaćeno
285 Zdravko Vidović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac 10 Km
Plaćeno
286 Zlatko Matanović Bosnia and Herzegovina Brčko AK Marathon Brčko 10 Km
Plaćeno
287 Zoran Miškić Bosnia and Herzegovina Brod Maraton Team Brod 5 Km
Nije plaćeno
288 Zoran Kovačević Croatia (Hrvatska) Zagreb Individualno 10 Km
Plaćeno
289 ZORAN KOVAČEVIĆ Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Individualac 5 Km
Plaćeno
290 Zrinoslav Alilović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 10 Km
Plaćeno
291 ZVJEZDANA MATIJEVIĆ Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD SAUCONY ŠKOLA TRČANJA SB 5 Km
Plaćeno