PRIJAVA ZA UTRKU


 

Kros u Tvrđavi je utrka na 4 i 8km, a kako i sam naziv kaže održava se upravo u brodskoj Tvrđavi. Ponosni smo što imamo ovu znamenitost u našem gradu i želimo pokazati kako se, osim za razgledavanje, može iskoristiti i za druge najmjene kao što je trčanje.
Tvrđava se nalazi samo 200km od Zagreba, Sarajeva i Beograda, a još manje od Harkanya (grad u Mađarskoj). Ono što znamo sigurno je da vam treba dobra volja i želja za trkačku zabavu u povijesnoj znamenitosti u samom srcu Slavonskog Broda. Možda niste znali, ali Slavonski Brod najveći je brod na svijetu.

Ostale važne informacije:

Organizator:
Udruga Kultura tijela

Kontakt:
krosutvrdjavi@sb-run.com, 0989747660 - Tomislav Marinović

Datum i start utrke:
16.06.2018 u 9 sati

Mjesto utrke:
Brodska Tvrđava, Slavonski Brod

Kategorije:
4km (1 krug)
8km (2 kruga)

Startnina za obje kategorije je 100kn, pa ti odaberi hoćeš li jedan ili dva kruga zabave. Maloljetne osobe mogu sudjelovati uz suglasnost roditelja.

Startnina uključuje: pamučnu majica vrhunske kvalitete (100% pamuk) za svečane sportske prigode, mjerenje vremena, unikatni startni broj, okrijepu na stazi, tehničku organizaciju staze i utrke, nezaboravnu zabavu te prilikom prolaska kroz cilj čeka vas finišerska medalja jer vi to zaslužujete.

Nagrade za najbrže su prigodne, a tu je i tombola u kojoj svi sudjelujete i svakako dobar razlog za sudjelovanje na ovoj utrci. To je sportska oprema za troje najsretnijih od našeg sponzora Saucony, u tomboli naravno. Fun fact - Saucony ove godine slavi 120 godina postojanja. Sretan rođendan Saucony!

Pazi sad ovo: ako ne želiš trčati, dođi navijati jer je navijanje na trkačkim utrkama jednako zabavno, ako ne i zabavnije! Samo nemojte reći onima koji trče.

U slučaju lošeg vremena, utrku ne otkazujemo jer nema potrebe za tim. Mi trkači znamo da nema ljepšeg osjećaja nego trčati po kiši u lipnju.
Prijave su otvorene do petka , 08. lipnja 2018 godine. Nakon toga ne primamo prijave jer nećemo imati majicu, medalju, startni broj za vas. Stoga nemoj predugo razmišljati.

Startne pakete možete preuzeti u Supernova City Coloseummu, u petak 15. lipnja od 18-21 sata (trkači koji su iz SB i okolice) te u subotu (16.06.) ujutro od 6:30-8 sati (trkači iz gore navedenih gradova koji su samo 200km od SB, odnosno 100km). Pratite nas na facebooku, jer tamo ćemo objavljivati sve informacije kao i izvještavati s utrke. Zašto? Zato što smo društveno-mrežno prisutni i želimo da sve vidite i sve znate UŽIVO.

Ako ste pročitali do kraja - čestitamo! Sada je vrijeme je za prijavu. Nakon prijave na mail ćete dobiti podatke za uplatu startnine.

Vidimo se!
From runners to runners or/iliti od trkača trkačima

P.S.

Ako vam sve navedeno nije dovoljno da trčite ovu (legendarnu) utrku inspiriranu američkim filmom McFarland, čekajte da vidite majice i medalje.

 

Rb. Ime i Prezime Država Grad Klub Dionica
1 Aleksandar Buranji Croatia (Hrvatska) Požega 4 Km
2 Alena Stanić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 4 Km
3 Ana Elkaz Croatia (Hrvatska) Sllavonski Brod Saucony Akademija trcanja Slavonski Brod 4 Km
4 Ana Kolovrat Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Slavonski Brod 4 Km
5 Ana Alar - Vuković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija Trčanja Slavonski Brod 4 Km
6 Ana Petric Sabolski Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 4 Km
7 Ana Jelić Croatia (Hrvatska) Sl. Brod Saucony Akademija trčanja Sl. Brod 4 Km
8 Andrea Miloš Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Škola trcanja 4 Km
9 Andrea Stanić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony akademija trčanja Slavonski Brod 8 Km
10 Andrej Ćosić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Spartan Treninzi by Tomislav Siser 4 Km
11 Anita Vodopija Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 4 Km
12 Anja Ravlić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Slavonski Brod 4 Km
13 Ankica Pavlović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 4 Km
14 Antoneta Gudelj Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 4 Km
15 Antonija Martić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja SB 8 Km
16 ANTONIJA BAŠIĆ Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD 4 Km
17 Antonija Fortunato - Kovac Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trcanja SB 8 Km
18 Antonio Arbanas Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod SAUCONY AKADEMIJA TRČANJA SLAVONSKI BROD 8 Km
19 Antonio Đurčević Croatia (Hrvatska) Požega Ak Žumberak, Sošice 8 Km
20 ANTONIO OLUJEVIĆ Croatia (Hrvatska) slavonski brod 4 Km
21 Antonio Đurčević Croatia (Hrvatska) Brestovac Ak Žumberak 8 Km
22 Đurđa Ferić-Oroz Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Škola trčanja Slavonski Brod 4 Km
23 Željka Vuković Arar Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony 4 Km
24 Željko Matičević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Trail team SATSB 8 Km
25 Bernardica Domorad Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 4 Km
26 Blaž Anđelić Croatia (Hrvatska) Cres Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 8 Km
27 Bojan Bijandzija Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac 8 Km
28 Boris Predmerski Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony akademija trčanja Slavonski Brod 8 Km
29 Borislav Savic Bosnia and Herzegovina Banja Luka 4 Km
30 Damir Matić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind 8 Km
31 Damir Hećimović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod ind. 8 Km
32 Daniela Djaković Croatia (Hrvatska) slavonski brod Saucony akademija trčanja Slavonski Brod 4 Km
33 Danijel Jurić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 8 Km
34 Danijel Lučić Croatia (Hrvatska) Đakovo 4 Km
35 Danijela Jozić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja SB 8 Km
36 Dario Arbanas Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Crna mraka 8 Km
37 Darko Jurišić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Diverzant 4 Km
38 Dejan Radanac Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Sljeme 8 Km
39 Delibor Jakičić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Klub podvodnih aktivnosti Marsonia, slavonski brod 8 Km
40 dijana andrić Croatia (Hrvatska) slavonski brod 4 Km
41 Dijana Rac Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Akademija trčanja Slavonski Brod 8 Km
42 Dominik Blaževac Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind 8 Km
43 Dora Opačak Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod KKK Marsonia 4 Km
44 Draženka Vidaković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony 4 Km
45 Dragan Garić Croatia (Hrvatska) Zagreb 8 Km
46 Dragica Lovrić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Slav. Brod 4 Km
47 Dubravka Ergović Novotny Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Slavonski Brod 4 Km
48 Edita Alar Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Škola trčanja Slavonski Brod 4 Km
49 Emanuel Pavlović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod KKK Marsonia 4 Km
50 Esmir Ramić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod ind 4 Km
51 Fran Krznarić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Spartan treninzi by Tomislav Siser 8 Km
52 Franjo Herijan Croatia (Hrvatska) Požega 4 Km
53 Gabrijela Prša Croatia (Hrvatska) Osijek HPB tim 4 Km
54 Goran Vučković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod IND 8 Km
55 Goran Ćuk Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja 8 Km
56 Goran Marinac Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod BraCe 8 Km
57 Hrvoje Krpan Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 4 Km
58 Hrvoje Kekez Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind. 8 Km
59 Igor Bjelobabic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Power body 8 Km
60 Igor Krtalić Croatia (Hrvatska) Osijek 8 Km
61 Igor Noper Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 8 Km
62 Igor Lovrić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja 4 Km
63 Ines Jozić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony akademija trčanja 8 Km
64 Ines Samardžić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 4 Km
65 Irena Jerković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony akademija trčanja Slavonski Brod 4 Km
66 Iva Majić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 8 Km
67 Ivan Baričić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Spartan by Tomislav Siser 4 Km
68 Ivan Cindrić Croatia (Hrvatska) Vrbova Individualac 4 Km
69 Ivan Kovac Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trcanja 4 Km
70 Ivan Mirkovic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 4 Km
71 Ivana Juričić Boić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony akademija trčanja Slavonski Brod 4 Km
72 Ivana Ungvari Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja 4 Km
73 Ivana Azapović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Škola trčanja Slavonski Brod 4 Km
74 Ivana TUNJIĆ Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Saucony škola trčanja Slavonski Brod 4 Km
75 Ivana Muraja Croatia (Hrvatska) Rajić,Novska Individualac 4 Km
76 Ivana Ivančić Croatia (Hrvatska) Slav.Brod / 4 Km
77 Ivana Grško Šimić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator 8 Km
78 Ivanka Vuckovic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony akademija trcanja 4 Km
79 Izabela Hrkac Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Akademija trcanja Saucony 4 Km
80 Jasna Mutić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony akademija trčanja 4 Km
81 Jelena Šakić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 4 Km
82 Josip Ivanković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Slavonski Brod 8 Km
83 Josip Fabijanić Croatia (Hrvatska) Novska AK NoGA 8 Km
84 Josip Jelić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod ind 8 Km
85 Josipa Zoric Croatia (Hrvatska) Donji Andrijevci 4 Km
86 Julijana Šimić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 4 Km
87 Karmela Stipanetić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony ATSB 4 Km
88 Katarina Tomas Lipec Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja 4 Km
89 Krešimir Vukelić Croatia (Hrvatska) Zagreb IND 8 Km
90 Krešimir Šimić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator 8 Km
91 Krešimir Galić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja 4 Km
92 Kristijan Anđelić Croatia (Hrvatska) Retkovci Udruga Zdravo Trčanje Osijek 8 Km
93 Kristijan Vidović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Spartan treninzi by Tomislav Siser 8 Km
94 Kristina Princip Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod SATSB 8 Km
95 Kristina Šakić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony akademija trcanja Slavonski Brod 4 Km
96 Kruno Vinković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 4 Km
97 Krunoslav Samardžić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod PB 4 Km
98 Lana Kovačević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 8 Km
99 Ljubica Mendelski Bogdan Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony akademija trčanja Slavonski Brod 8 Km
100 Luka Martinovic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod IND 4 Km
101 Manda Madžarević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony 4 Km
102 Manuela Tomljenović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja SB 8 Km
103 Marija Štefanek Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Slavonski Brod 4 Km
104 Marijana Ruskaj Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 4 Km
105 Marijana Kurtović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 4 Km
106 Marijana Jelenc Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony akademija trcanja Slavonski Brod 4 Km
107 Marijo Stanić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja SB 8 Km
108 Marina Nenadović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Tk Swibir 8 Km
109 Marinela Domorad Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 4 Km
110 Marko Ruskaj Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 8 Km
111 Marko Magdić Croatia (Hrvatska) Križ Ind 8 Km
112 Marko Vilić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Power body 8 Km
113 Marko Blažević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Brace 8 Km
114 Martina Šipoš Vučković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod IND 4 Km
115 Martina Kekez Croatia (Hrvatska) Sl.brod Saucony akademija trcanja Sl.Brod 4 Km
116 Matija Fastic Pajk Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod KPA Marsonija 4 Km
117 Matko Bednjanec Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 8 Km
118 Melita Gabaldo Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 4 Km
119 Mihaela Đurasović Croatia (Hrvatska) Strizivojna 8 Km
120 Mihaela Rosandić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škafiškafnjački optimalizatori 8 Km
121 Mirela Alfeldi Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony akademija trčanja 4 Km
122 Mirna Mikić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja 4 Km
123 Mirna Vovk Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 8 Km
124 Miroslav Šolić Croatia (Hrvatska) Strizivojna 8 Km
125 Miroslav Majdancic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony akademija trcanja SB 4 Km
126 Mladen Martinović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Žumberak 8 Km
127 Mladen Rukavina Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 4 Km
128 Nada Vardić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 4 Km
129 Nataša Buljevi Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 4 Km
130 Natalija Mrzljak Vučinić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 8 Km
131 Natalija Potocki Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Slavonski Brod 4 Km
132 Natasa Malesevic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Spartan treninzi by Tomislav Siser 8 Km
133 Nikola Vuksanović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac 8 Km
134 Nikolina Terzić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 8 Km
135 Nikolina Stanić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 4 Km
136 Nives Sofrenović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony akademija trčanja Slavonski Brod 4 Km
137 Nives Kovčalija Lovrić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja Saucony/c 4 Km
138 Renata Stanić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 4 Km
139 Robert Ruhek Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac 4 Km
140 Ronalda Kovačević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja 4 Km
141 SANDRA MIŠIĆ Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD 4 Km
142 Sandra Kolarević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 4 Km
143 Sanja Marić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Slavonski Brod 4 Km
144 Sanja Šemuga Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind 8 Km
145 Sanja Matić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 4 Km
146 Sanja Bjelobabić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Power body 8 Km
147 Sara Naletilić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Slavonski Brod 4 Km
148 Siniša Sekulić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac 4 Km
149 Snježana Cindrić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 4 Km
150 Suncica Babic Croatia (Hrvatska) Zagreb Omega 4 Km
151 Svjetlana Dudrak Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja 8 Km
152 Tena Sokolović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja Saucony Slavonski Brod 4 Km
153 Tihomir Kovačić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind 4 Km
154 Tomislav Didović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Power Body 8 Km
155 Tomislav Kovacevic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 4 Km
156 Tomislav Katinić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony ATSB 8 Km
157 Tomislava Katavić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja SB 8 Km
158 Vedran Jezidžić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 4 Km
159 Vedran Dulj Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 8 Km
160 Vedran Vinaković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod ATSB 4 Km
161 Veronika Kuna Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 4 Km
162 VESELKO KURTOVIĆ Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Saucony akademija trčanja Slavonski Brod 8 Km
163 VIŠNJA LOVRIĆ Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD ŠKOLA TRCANJA SB 8 Km
164 Zrinoslav Alilović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony ATSB 8 Km
165 Zvjezdana Matijevic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony skola trcanja SB 4 Km
166 Zvonimir Majić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 8 Km